Wakacje z przyjaciółmi nad mazurskimi jeziorami czy wypad z ukochanym na tropikalną, nadmorską plażę? To bez znaczenia. W każdym z tych miejsc powinnaś bowiem prezentować się wyjątkowo i czuć maksymalnie kobieco. Pomoże Ci w tym piękne bikini koronkowe które podkreśli zalety Twojego wspaniałego ciała. Zobacz, co na najbliższy sezon przygotowali producenci wspomnianych kostiumów.

Twój idealny kostium kąpielowy z koronką

Na początek zaznaczmy, że istnieją dwa typy powyższych produktów. Pierwsze to taki dwuczęściowy koronkowy kostium kąpielowy, który praktycznie w całości wykonany jest właśnie z koronki. Niekiedy jego dopełnieniem jest urocza, delikatna siateczka. Takie połączenie jest maksymalnie seksowne. Sprawi więc, że wzrok wszystkich przebywających na plaży będzie na Ciebie mocno zwrócony.

Gdy jednak szukasz rozwiązania, które będzie połączeniem klasycznego kostiumu i bardziej stylowych, koronkowych dodatków, postaw na takie bikini z koronką, w którym ten ostatni element będzie stanowił wyłącznie zewnętrzną warstwę dekoracyjną naszytą na właściwy kostium. Może to być tylko mały detal, ale też większa część pokrywająca niemal cały kostium.

A co jeśli chodzi o kolory? Bodaj największą popularnością cieszy się białe bikini koronkowe lub zbliżone do niego wersje kremowe. Tylko nieco rzadziej spotka się wersje czarne. Natomiast odcienie takie jak zieleń, róż czy błękit stanowią rzadkość na naszych plażach. Chyba, że chodzi o taki kostium kąpielowy z koronki, w którym koronka jest tylko elementem ozdobnym. Wtedy producenci pozwalają sobie na zdecydowanie więcej, nie bojąc się nawet bardzo wyrazistych, wręcz jaskrawych barw.

Jakie jeszcze cechy będzie miało dobre bikini koronka? Na pewno ważna jest możliwość regulacji w ramionach i obwodzie. Każda kobieta ma bowiem nieco inne proporcje ciała. I jeśli kostium byłby do nich niedopasowany, przyjemność jego noszenia byłaby o wiele mniejsza. Jeżeli nie chcemy, by nasze kostiumy kąpielowe koronkowe nie były w pełni przezroczyste, wtedy zarówno w ich dolnej części, jak i w górnej, przyda się obecność kryjącej wkładki.

Pamiętaj także o tym, że stroje kąpielowe koronkowe powinny szybko schnąć. Tylko wtedy będziesz miała pełen komfort ich noszenia – tkanina będąca zbyt długo wilgotną po wyjściu z wody potrafi obcierać ciało i dawać nieprzyjemne uczucie chłodu. Raczej więc nie sprawdzą się tu produkty wykonane w 100% z bawełny. Oczywiście, ona może być w składzie, ale dodatek wysokiej jakości włókien z tworzywa sztucznego jest po prostu niezbędny do tego, by dany model posiadał właściwości szybkoschnące.

Chcesz, by Twój plażowy look wyglądał jeszcze bardziej seksownie? Oprócz samego pięknego stroju kąpielowego przyda Ci się więc koronkowa narzutka na bikini. Może mieć ona formę długiej, ażurowej spódniczki, lekkiego pareo plażowego czy zwiewnego sweterka. Dzięki nim Ty będziesz nieco bardziej zakryta, ale przy tym nadal będziesz wyciągać niesamowicie pociągająco. A o to przecież chodzi.