Jesteś osobą, która lubi się wyróżniać w każdej sytuacji? Pewność siebie to zdecydowanie Twoje drugie imię? Jeśli tak – mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. A właściwie to nawet kilka ciekawych propozycji. Są nimi wzorzyste bikini które mocno zaakcentują Twoją obecność na każdej plaży. Jakie printy są teraz najmodniejsze? Które z nich są ponadczasową, zawsze sprawdzającą się klasyką? Zobacz nasz krótki przegląd i wybierz ten model, który najbardziej przypadnie Ci do gustu.

Cztery topowe bikini z nadrukiem

Absolutny numer jeden jeśli chodzi o bikini we wzory, który z tej pozycji nie schodzi już od wielu lat? Odpowiedź nasuwa się sama: to bikini w panterkę. Nowocześni projektanci coraz częściej wychodzą jednak poza klasykę utrzymaną w brązach czerpiącą bezpośrednią inspirację ze skóry pantery. Obecnie bikini panterka to także fantazyjne wersje zielone, różowe czy niebieskie, które są ciekawą wariacją na temat wzoru podstawowego. Chodzi przecież o to, by się mocno wyróżnić podczas wakacji, prawda?

Jeszcze większą różnorodność spotkamy jeśli chodzi o bikini w azteckie wzory. Tu ograniczeniem jest tylko dowolne nawiązanie do twórczości artystycznej Azteków. Charakterystyczne, geometryczne printy w różnych kolorach nie znudzą się na pewno jeszcze przez wiele sezonów. Co wakacje mogą być one bowiem odświeżane i mieć nieco inny wygląd. Co jednak ważne, aztecki strój kąpielowy bardzo często będzie bazował na czarnych tłach, na które nanoszony jest dodatkowy, barwny nadruk.

Nasz numer 3 jeśli chodzi o wzory na kostiumach? To zdecydowanie bikini skóra węża. Ono jest co prawda nieco rzadziej spotykane niż wersje azteckie czy z panterką. Ale bez wątpienia taki wybór to oznaka dobrego stylu i klasy. Oczywiście bikini w skórę węża może wyglądać bardzo różnie. Najczęściej spotyka się wersje utrzymane w tonacjach szarych, kremowych czy brązowych połączonych z czarnymi wzorami. Ale chętni łatwo kupią także modele mające tło czerwone czy zielone.

Na koniec propozycja, która jest bodaj najbardziej różnokolorowa ze wszystkich obecnych w tym zestawieniu. O czym mowa? To bikini w kwiaty. Taki strój kąpielowy może mieć praktycznie każdą barwę – na świecie jest bowiem tyle różnych odcieni kwiatów, że nie ma tu żadnych ograniczeń. Kostiumy kąpielowe w kwiaty bywają bardzo wyraziste, widoczne z daleka, ale też stonowane, mające dużo spokojniejsze nadruki. Z łatwością dobierzemy więc wersję najlepiej dopasowaną do naszego charakteru oraz upodobań.