Reklamacje i zwroty

Reklamacje

 

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami za pośrednictwem e-maila papaja.online@gmail.com.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

  1. Prześlij na adres e-mail przedsiębiorstwa oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny. 
  2. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji przekazany zostanie adres dostawcy (w rozumieniu regulaminu), na który prześlesz towar. 
  3. ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
  4. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, Twoje koszty zostaną zrekompensowane przez: przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
  5. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci  uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt. 
  6. Koszt odesłania wadliwrgo towaru zostanie zwrócony Kupujacemu, jednak koszty są zwracane do kwoty najtańszej możliwej przesyłki. 

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: papaja.online@gmail.com. Udzielone zostaną Ci wskazówki, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

Zwrot produktów

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i należycie zapakowany, w sposób uniemożliwiający jego uszkodzenie. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty. Zwracany towar winien być odesłany listem rejestrowanym, listem ekonomicznym, listem nierejstrowanym (na własą odpowiedziałność) lub kurierem. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem. Zwrot środków następuje na podane konto bankowe kupującego w ciągu 14 dni. 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl