Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać wysłane przez dostawcę - od 24h do 7 dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym dostawcy, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Czas dostawy od momentu wysłania paczki wynosi od ok. 10-36 dni roboczych (maksymalnie). 80% paczek dociera w średnio mniej niż 2 tyg.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Nie jest możliwe dokonywanie płatności przy odbiorze towaru.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

 

Paczki nadawane są przez dostawcę za granicą (w rozumieniu regulaminu) za pośrednictwem operatora pocztowego właściwego dla państwa dostawcy. Następnie w Polsce są one dostarczane przez polskiego operatora pocztowego (co do zasady Poczta Polska). pocztowy zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną. Przewidywany czas dostawy towaru przez przewoźnika wynosi 10-36 dni roboczych. W szczególnych wypadkach zastrzega się prawo do doręczenia towaru w terminie do 45 dni roboczych. Są to sytuacje marginalne, związane z opóźnieniem po stronie przewoźnika. 

 

 

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl